Царско село и Славия си вкараха цели седем гола, като "белите" имаха превъзходство и спечелиха на терена на "царете" с 5:2. Мачът бе от 15-ия кръг на Първа лига.

Головата серия откри Лъчезар Балтанов в 9-ата минута, а 60 секунди по-късно Тони Тасев изравни за Славия - 1:1.

В 20-ата минута Емил Стоев изведе гостите от Славия напред, в 57-ата минута Радослав Кирилов вкара трети гол за "белите" - 1:3.

В 74-ата минута Мартин Кавдански върна донякъде домакините в мача.

Само две минути след това Питър Макрилос вкара четвъртия гол за Славия, а в 85-ата минута Тони Тасев се разписа и от дузпа за крайното 2:5.

Царско село - Славия 2:5

Голмайстори: 1:0 Лъчезар Балтанов (9), 1:1 Тони Тасев (10), 1:2 Емил Стоев (20), 1:3 Радослав Кирилов (58), 2:3 Мартин Кавдански (74), 2:4 Питър Макрилос (76), 2:5 Тони Тасев (86)

Царско село: 1. Янко Георгиев, 3. Мартин Кавдански, 6. Иван Бандаловски, 7. Димо Бакалов, 8. Ален Стеванович, 10. Лъчезар Балтанов, 12. Диас Лукас, 25. Александър Александров, 29. Гаетан Мезу, 80. Карлос Охене, 83. Христо Попадийн

Славия: 21. Светослав Вуцов, 3. Ертам Томбак. 23. Емил Виячки, 37. Венцислав Керчев, 4. Людовик Соарес, 16. Кемело Нгуена, 77. Георги Вълчев, 10. Радослав Кирилов, 88. Тони Тасев, 22. Дарко Тасевски, 71. Емил Стоев